Fruits Mint

Najlepsze zawsze świeże

Historia

Jesteśmy firmą zajmującą się hodowlą - pakowaniem - wysyłką.

Fruland LLC posiada bogate doświadczenie i działa od 2014 roku. Firma jest producentem owoców, warzyw, jagód i owoców miękkich.

Nasze produkty uprawiamy w najlepszych gospodarstwach w Polsce, Turcji, Maroku, RPA, Egipcie, a także na Cyprze. Dostarczamy tylko najświeższe i najwyższej jakości produkty uprawiane na najlepszych polach świata.
Naszą filozofią jest dostarczanie owoców najwyższej jakości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Podstawą naszej jakości są nasze sady o powierzchni ponad 2000 hektarów.

Garden
Orange Orange Slice Mint

Owoce

Uprawiamy, pakujemy i wysyłamy tylko najlepsze i najświeższe owoce. Jakość jest niezwykle ważna dla nas i naszej nienagannej reputacji na światowym rynku, dlatego robimy wszystko, aby nasi klienci otrzymywali tylko to, co najlepsze.

Jesteśmy właścicielami gruntów premium, zlokalizowanych w takich krajach jak: Polska, Turcja, Maroko, Egipt, Cypr, RPA o łącznej powierzchni ponad 7 000 hektarów. Dostarczamy szeroką gamę różnych owoców, wystarczy kliknąć na przycisk 'Dostępne owoce', a przekonają się Państwo jak bogate są nasze pola.

Fruitbox
Orange Salad Tomat
Fruitbox

Warzywa

Zawsze zapewniamy najświeższej i najlepszej jakości warzywa.

Fruland jest światowym liderem na rynku świeżych warzyw.
Oferujemy najlepsze w swojej klasie produkty i doskonałą obsługę.
Oto spojrzenie na nasze najlepsze oferty i ich kalendarz dostępności.

bg bg

Dlaczego my?

 • icon

  Szeroki asortyment

  Warzywa i owoce

  Współpracujemy z producentami i stowarzyszeniami producentów z Egiptu, Maroka, Europy Południowej i Polski.

 • icon

  Kalendarz dostępności

  Na podstawie sezonowości

  Prezentujemy kalendarze dostępności dla naszych głównych produktów z Egiptu i Maroka.

 • icon

  Wieloletnie doświadczenie

  Tysiące zrealizowanych zamówień

  Setki zadowolonych klientów i doskonałe recenzje

 • icon

  Doradca handlowy

  Profesjonalna obsługa

  Monitoring procesu produkcji i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Apple Orange
Fruits

Standardy i
certyfikaty

Standardy i certyfikaty

Spełniamy rygorystyczne wymagania zgodne z dyrektywami UE. Na naszych plantacjach wdrażamy standardy i procedury rozwoju praktyk rolniczych w produkcji owoców i warzyw, które są podstawą dobrej praktyki rolniczej. Zwracamy uwagę na zasady zapobiegania ryzyku i analizy ryzyka HACCP.

 • Global Gap
 • BRC
 • ISO9001
 • ISO18001
 • ISO22000

Technologia i usługi

Nasze gospodarstwa skupiają się na produkcji najwyższej jakości żywności. Wszystkie nasze produkty są badane w najlepszych certyfikowanych laboratoriach. Każdy etap procesu produkcyjnego poprzedzony jest badaniami, dzięki którym produkty spełniają najwyższej standardy jakości.

Próbki świeżych towarów są zawsze wysyłane do analizy zgodnie z NDP i dyrektywami UE. Badania przeprowadzane są w akredytowanych laboratoriach w całej Europie. Potrzebujesz dokładnych danych na temat technologii stosowanych przez Fruland? Polecamy kontakt z naszym działem handlowym.

Nasza misja

Orange tree

Personel

Wyjątkowe rzeczy tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w biznesie i branży świeżych warzyw i owoców. Nasza kadra to prawdziwi profesjonaliści. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z najwyższym profesjonalizmem i elastycznością. Doskonała obsługa i wysoka jakość proponowanych produktów gwarantują dobrą współpracę i pełne zadowolenie naszych klientów.

Trees

Uczciwość

Stawiamy na jasny i przejrzysty model współpracy pomiędzy dostawcami, sieciami handlowymi, a klientem końcowym. Dbamy o bezpieczeństwo żywności poprzez kontrolę i ciągłe sprawdzanie upraw oraz ich zgodności z obowiązującymi normami i certyfikatami...

Pineapple Lime Orange Slice Blueberry
Grapefruit

Nasza wizja

W firmie Fruland staramy się dostarczać naszym klientom najwyższej jakości, najbezpieczniejsze produkty pochodzące z najlepszych certyfikowanych pól na całym świecie. Staramy się być zaufanym źródłem dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie produktów.

MAGAZYN.
USŁUGI LOGISTYCZNE

'W firmie Fruland oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wszystkich w łańcuchu dostaw owoców i warzyw, od producentów do supermarketów. Naszym celem jest uczynienie Państwa życia łatwiejszym i przyjemniejszym poprzez innowacje w sposobie jedzenia, gotowania, przechowywania, pakowania i dystrybucji produktów. Dzięki wyspecjalizowanym, nowoczesnym magazynom, Fruland jest przygotowany do obsługi wszystkich rodzajów owoców i warzyw. Dołącz do nas, aby zmienić świat produktów!'

Mint Mint Thermometer Fruits

TRANSPORT KRAJOWY
I DYSTRYBUCJA

TRANSPORT KRAJOWY I DYSTRYBUCJA:

 • Tylko świeże produkty (1-8⁰C)

USŁUGI LOGISTYCZNE Z WARTOŚCIĄ DODANĄ
I DYSTRYBUCJA

Fruland specjalizuje się w owocach i warzywach, oferujemy szeroki zakres usług:

 • Kontrola jakości produktów
 • Ważenie i sortowanie owoców i warzyw (przy użyciu różnych maszyn sortujących)
 • Etykietowanie
 • Zarządzanie odpadami
 • Pakowanie/Przepakowywanie (opakowanie przepływowe, pojemniki, wszystkie kartony)
 • Innowacje / reklama / wsparcie marketingowe
 • Zarządzanie bezpieczeństwem żywności

Nasi partnerzy

Vegetables

Kontakt

FRULAND LLC

Biuro sprzedaży / Centrala

Gotowi, by Ci pomóc